Після виходу з району «Канал» у Часовому Ярі акцент росіян зміщується ближче до Торецька

Джерело: телемарафон

Атаки ЗС РФ продовжуються після відходу українських військових з мікрорайону “Канал” у Часовому Яру (Донецька область). Спікер Оперативно-стратегічного угрупування військ “Хотиця” Назар Волошин зазначив, що росіяни акцентують більше увагу ближче до Торецька.

Руїни, які колись були Часовим Яром, вирішили залишити для подальшого збереження життя військових.

“І зараз на цьому напрямі продовжуються активні штурмові дії ворога”, – зазначив спікер, додавши, що минулої доби Сили оборони зупинили 11 атак, до цього — дев’ять атак.

7 липня ЗС РФ прагнуть намагатися витіснити захисників у напрямку Часового Яру, Іванівського та в районі Кліщіївки.

“Обстановка знаходиться під контролем Сил оборони. Основна маса обстрілів припадає якраз на південну частину Часового Яру. На цьому напрямі проведено 32 ворожі штурми, на місто – 5. Активно працювала ворожа авіація, проте акцент зміщується ближче до Торецького напрямку“, – додав Волошин.

Спікер оперативно-стратегічного угрупування військ “Хотиця” Назар Волошин заперечив дані Forbes щодо втрати 99 тисяч ЗС РФ у боях за Часів Яр. Він сказав, що за три місяці ворожі втрати складають близько 5 тисяч. За три місяці інтенсивних боїв росіянам вдалось захопити лише невелику частину міста, зокрема район “Канал”.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.