Південна Корея повідомила, що близько 10 солдатів КНДР порушили демаркаційну лінію
Джерело: Reuters
Військові Південної Кореї повідомили, що 8 квітня близько 10 солдатів КНДР порушили демаркаційну лінію. У відповідь південнокорейські військові відкрили попереджувальний вогонь.
“Наші військові здійснили попереджувальні трансляції та попереджувальні постріли після того, як близько 10 північнокорейських солдатів перетнули військову демаркаційну лінію. у східній частині демілітаризованої зони близько 17:00 за місцевим часом”, – повідомили в Об’єднаному комітеті начальників штабів.
У відомстві наголосили, що уважно стежать за діяльність солдатів Північної Кореї та вживають необхідних заходів відповідно до оперативних процедур.
Напередодні у Південній Кореї повідомили, що близько 1500 північнокорейців працювали над встановленням колючої проволоки та здійснювали земельні роботи у демілітаризованій зоні у той час, коли в самій КНДР тривали військові навчання.
- За оцінками аналітиків, Північна Корея використовує війну в Україні як плацдарм для випробування власного військового потенціалу.
Естонія може заблокувати ухвалення 18-го пакету санкцій для тиску на Росію, якщо він не включатиме зниження граничної ціни на російську нафту, натякнув міністр закордонних справ країни Маргус Цахкна.
Міністерство освіти Франції дозволило використовувати британську драму “Юнацтво” у середніх школах для навчання підлітків про токсичну маскулінність та загрози в Інтернеті.
Провідний американський розважальний тижневик Variety розповів про нову стрічку оскароносного українського режисера Мстислава Чернова.
Пентагон планує збільшити обсяги закупівель ракет Patriot. Згідно з бюджетною заявкою на 2026 рік, армія просить виділити понад 1,3 млрд доларів на придбання 224 ракет. Згідно з документами, які супроводжують бюджетний запит на 2026 фінансовий рік, група військових високопосадовців, котра формує рекомендаційні вимоги до озброєння, збільшила план закупівлі Patriot з 3376 до 13 773 одиниць.
У США асоціації лікарів, медичних працівників і вчених подали позов до суду на керівників американських установ охорони здоров’я, зокрема на міністра-антивакцинатора Роберта Кеннеді-молодшого, через обмеження доступу до вакцин проти COVID-19 та підрив довіри населення до щеплень.