Північна Корея знову запустила понад 300 повітряних куль зі сміттям у бік Південної Кореї
Джерело: Yonhap
Північна Корея протягом останніх двох днів випустила понад триста повітряних куль зі сміттям у напрямку Південної Кореї, про що йдеться у заяві Об’єднаного комітету начальників штабів (JCS).
Станом на 10:00 неділі за місцевим часом південнокорейські військові виявили близько 330 повітряних куль зі сміттям, запущених з Північної Кореї з суботи. З цих куль лише понад 80 досягли Південної Кореї, тоді як решта, ймовірно, не долетіли.
Сеульська влада повідомила про приблизно 30 повітряних куль зі сміттям станом на 08:00 неділі за місцевим часом. Додатково, ці кулі приземлилися у різних місцях провінції Кьонгі та в портовому місті Інчхон.
На цей момент немає інформації про постраждалих або матеріальні збитки від північнокорейських повітряних куль.
Зазначається, що останні кулі містили сміття, зокрема, клаптики паперу і пластику. JCS також повідомили, що очікують нових запусків повітряних куль з боку КНДР.
- Наприкінці травня Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Це сталось після того, як КНДР пообіцяла “дати відповідь” на дії активістів з Південної Кореї, які розповсюджують листівки проти КНДР.
- 2 червня Північна Корея запустила понад 600 повітряних куль зі сміттям до Південної Кореї та глушила сигнали GPS п’ять днів поспіль.
- 5 червня посадовці КНДР заявили, що тимчасово припинять запуск повітряних куль, наповнених сміттям і екскрементами, на територію Південної Кореї.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.