Північна Корея знову запустила понад 300 повітряних куль зі сміттям у бік Південної Кореї

Джерело: Yonhap

Північна Корея протягом останніх двох днів випустила понад триста повітряних куль зі сміттям у напрямку Південної Кореї, про що йдеться у заяві Об’єднаного комітету начальників штабів (JCS).

Станом на 10:00 неділі за місцевим часом південнокорейські військові виявили близько 330 повітряних куль зі сміттям, запущених з Північної Кореї з суботи. З цих куль лише понад 80 досягли Південної Кореї, тоді як решта, ймовірно, не долетіли.

Сеульська влада повідомила про приблизно 30 повітряних куль зі сміттям станом на 08:00 неділі за місцевим часом. Додатково, ці кулі приземлилися у різних місцях провінції Кьонгі та в портовому місті Інчхон.

На цей момент немає інформації про постраждалих або матеріальні збитки від північнокорейських повітряних куль.

Зазначається, що останні кулі містили сміття, зокрема, клаптики паперу і пластику. JCS також повідомили, що очікують нових запусків повітряних куль з боку КНДР.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.