Північнокорейські війська втратили 4 тисячі солдатів у війні проти України
Джерело: Володимир Зеленський
Втрати військових КНДР, які воюють на боці Росії, становлять 4 тис. осіб пораненими і вбитими. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на 25-му засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”.
“Путін не просто зберігає свої інвестиції в агресію. Він подвоює їх. Він навіть почав наймати солдатів із Північної Кореї, щоб продовжувати цю війну. Північна Корея вивчає сучасні методи ведення війни. Вони не цінують своїх людей. На сьогодні вони втратили 4000 осіб”, – сказав Зеленський.
Він нагадав, що українські військові вже 5 місяців тримають буферну зону на Курщині. Для відповіді на українську операцію РФ довелось перемістити 60 тисяч солдатів із території України.
“Багато погроз Росії виявилися блефом, особливо після того, як українські сили висунулися в Курську область. Я впевнений, ще більше погроз виявляться блефом, якщо ми продовжимо працювати разом”, — сказав президент.
- Бійці Сил спеціальних операцій ЗС України знищили групу військовослужбовців Північної Кореї, серед яких, ймовірно, був офіцер.
- ССО опублікувало новий переклад з особистого щоденника солдата Північної Кореї, який воював на боці РФ у війні проти України.
- За повідомленням розвідки Південної Кореї, перший солдат КНДР, якого ЗСУ взяли у полон на Курщині, помер унаслідок ускладнення ран.
За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.