Північнокорейські війська втратили 4 тисячі солдатів у війні проти України

Джерело: Володимир Зеленський

Втрати військових КНДР, які воюють на боці Росії, становлять 4 тис. осіб пораненими і вбитими. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на 25-му засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”.

“Путін не просто зберігає свої інвестиції в агресію. Він подвоює їх. Він навіть почав наймати солдатів із Північної Кореї, щоб продовжувати цю війну. Північна Корея вивчає сучасні методи ведення війни. Вони не цінують своїх людей. На сьогодні вони втратили 4000 осіб”, – сказав Зеленський.

Він нагадав, що українські військові вже 5 місяців тримають буферну зону на Курщині. Для відповіді на українську операцію РФ довелось перемістити 60 тисяч солдатів із території України.

“Багато погроз Росії виявилися блефом, особливо після того, як українські сили висунулися в Курську область. Я впевнений, ще більше погроз виявляться блефом, якщо ми продовжимо працювати разом”, — сказав президент.

Найбільші профспілкові об’єднання Південної Африки закликали працівників не брати участі в антимігрантських протестах, запланованих на 30 червня. Вони попередили, що відсутність на роботі через участь в акціях може мати наслідки для зайнятості.

Ліван не дозволить іншим державам визначати умови врегулювання його конфлікту з Ізраїлем, заявив президент Жозеф Аун. Він наголосив, що переговори у Вашингтоні залишаються окремими від домовленостей між США та Іраном.

У гірській природоохоронній зоні поблизу Сіетла чорна ведмедиця напала на групу підлітків, які вперше вирушили в похід. Один зі школярів дістав подряпини, а його товариш травмував ногу під час втечі.

Німеччина та Польща запропонували адаптувати європейську військово-морську місію Aspides для захисту судноплавства в Ормузькій протоці. Однак реалізація плану залежатиме від завершення бойових дій, згоди країн регіону та змісту угоди США з Іраном.

Парламент Фінляндії скасував обмеження, які забороняли ввезення та перебування ядерної зброї на території країни. Влада пояснює зміну політики необхідністю повноцінно використовувати механізми стримування НАТО в умовах зростання безпекових загроз.