Польща виявила витік на трубопроводі “Дружба”: по ньому до Німеччини доставляють нафту

Джерело: Bloomberg

У Польщі заявили, що виявили витік на трубопроводі “Дружба”. Країна частково зупинила відвантаження нафти через частину західної ділянки нафтопроводу, яким до Німеччини постачають енергоносії.

За даними оператора трубопроводу PERN, що відвантаження нафти припинено на одній з двох ліній. Нині невідома причина витоку, її розслідують.

Інші об’єкти трубопроводу, зокрема ділянка у Померанії, де перекачують сиру нафту до Німеччини, працює у нормальному режимі.

Ймовірно, перекачування поновлять у вівторок.

Оператор додав, що польські нафтопереробні заводи отримують нафту. Ситуація не впливає на доступ водіїв до палива.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.