Помер зірка серіалу «Рятувальники Малібу» Майкл Ньюман

Джерело: People

Зірка серіалу “Рятувальники Малібу” Майкл Ньюман помер у віці 67 років, після того, як 18 років тому в нього діагностували хворобу Паркінсона.

Близький друг Ньюмана, кінопродюсер Метью Фелкер повідомив, що актор помер “від серцевих захворювань” 20 жовтня “в оточенні своєї родини та друзів”.

“Мені довелося бачити Майка востаннє, коли він був при свідомості, він подивився [на] мене і типово для Майка сказав: “Ти якраз вчасно””, – розповів Фелкер.

Уродженець Лос-Анджелеса прославився в 90-х роках як головний рятувальник Майк “Ньюмі” Ньюман у багатосерійному телесеріалі “Рятувальники Малібу”, і був єдиним членом акторського складу, який насправді був рятувальником. 

Він з’явився у 150 епізодах шоу, яке виходило з 1989 по 2001 рік –  більше ніж будь-хто інший, окрім Девіда Гассельгоффа.

Ньюман також був штатним пожежником і працював в пожежній частині під час зйомок серіалу. Коли “Рятувальники Малібу” добігли кінця, він продовжував гасити пожежі, поки не вийшов на пенсію через 25 років.

Останні роки він допомагав збирати кошти для Фонду Майкла Дж. Фокса, щоб допомогти знайти ліки проти хвороби Паркінсона. 

У серпні Ньюман сказав, що сподівається, що “розповідь моєї особистої історії приверне увагу до важливості пошуку ліків проти Паркінсона”.

“Ця невиліковна хвороба дала мені багато часу на роздуми, чого я, можливо, не хотів, але вона принесла мені мудрість”, – розповідав він.

У Ньюмана залишилася дружина Сара, з якою він одружився 36 років тому. У пари двоє дорослих дітей: син Кріс і дочка Емілі. У них також є однорічна онука Чарлі.

Президент Колумбії Густаво Петро заявив, що кокаїн не шкідливіший за віскі. Така позиція глави держави, безсумнівно, викличе хвилю коментарів у різних політичних сферах країни, особливо щодо боротьби з наркотиками урядом Петра, оскільки, що цікаво, політика адміністрації полягає у тиску на нелегальну економіку великих наркобаронів.

Президент Аргентини Хав’єр Мілей доручив міністру закордонних справ Херардо Вертейну вивести країну зі Всесвітньої організації охорони здоров’я через невдоволення методами боротьби організації з пандемією COVID-19.

Група українських військових з протезами піднялися на Кіліманджаро в межах проєкту Second Wind, розгорнувши прапор України на вершині.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 5 лютого. На даний час відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою сьогодні залишалася ситуація на Покровському напрямку.

Керівники Демократичної партії в Сенаті й Палаті представників Конгресу США розкритикували надмірні повноваження та можливості, якими наділив президент Трамп Департамент ефективності уряду (DOGE) на чолі з Ілоном Маском.