Попри заборону, новий логотип Х встановили на головному офісі у Сан-Франциско: поліція міста розпочала розслідування
Джерело: Euronews
У Сан-Франциско порушили скаргу та розпочали розслідування через великий знак X, який був встановлений на вершині будівлі в центрі міста, де колись був Twitter.
Новий металевий логотип Х з’явився після того, як поліція Сан-Франциско заборонила робітникам прибрати логотип “пташку” з будівлі, заявивши, що вони не мали відповідних дозволів і не заклеїли тротуар, щоб забезпечити пішоходів, якщо що-небудь впало б.
Патрік Ханнан, речник Департаменту будівельної інспекції, сказав, що дозволи не потрібні для видалення літер або символів із зовнішньої вивіски будівлі. Але будь-яка заміна літер або символів потребуватиме дозволу, щоб забезпечити “відповідність історичному характеру будівлі” та переконатися, що вивіска надійна і безпечно встановлена.
“Для встановлення цього знаку також необхідна перевірка та погодження планування. Місто відкриває скаргу та починає розслідування”, – сказав він.
- Власник Twitter Ілон Макс пояснив нещодавно оголошену зміну логотипа компанії на X.com прагненням перетворити її на фінансовий центр.
- Власник Twitter і мільярдер Ілон Маск заявив, що його соцмережа отримає оновлений логотип. Twitter “розпрощається з усіма птахами”.
- Соціальна мережа Twitter, яка зараз проходить ребрендинг, заволоділа обліковим записом @Х, не повідомивши про це його колишнього власника.
Росіяни знову атакували автозаправні станції в місті Суми. Внаслідок ударів по двох АЗС поранені троє людей.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.