Порошенко розповів, яким бригадам передасть 2 000 дронів

Джерело: пресслужба “Європейської Солідарності”

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко передасть українським захисникам 2 тисячі дронів. Нині він розповів, кому саме.

Порошенко, перебуваючи на Донеччині, зауважив, що саме на цій локації майже два роки тому передав українським воїнам військову техніку.

“Зараз тут передаємо 1100 із 2 тисяч FPV-дронів, які я показав вчора у Києві. Решту 900 штук сьогодні ще передамо іншим бригадам в іншому місці. Також привезли нічні і денні “Мавіки”, детектори дронів “Ванільні цукорки”, вже наші фірмові прально-душові комплекси, “Старлінки”, зарядні станції та планшети. Одним словом, все, на що був запит від бригад”, – сказав пʼятий Президент. 

Фото: “ЄС”

Він додав, що з цієї локації техніку отримують представники семи бригад і батальйонів, зокрема 79-та, і 128-ма ТРО, 87 батальйон, і 67 бригада, ОШБ “Да Вінчі”.

Порошенко також зустрівся з депутатами, які захищають Україну, а саме з Оленою Тетерею та Володимиром Рожком.

Фото: “ЄС”

“Також відзвітував хлопцям та дівчатам про початок роботи ТСК щодо фортифікаційних споруд. Вона дозволить не тільки зробити прозорим будівництво ліній оборони, а й дасть можливість звітувати перед тими, для кого ці фортифікації створюються – перед нашими воїнами”, – резюмував Порошенко.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.