Посадовиця Чернівецької ОВА відмовилась сидіти поруч з ветераном, бо «він їй не рівня»

Джерело: Оксана Соловчук та Альона Атаманюк

Перша заступниця голови Чернівецької обласної військової адміністрації Атаманюк Альона відмовилася сидіти поряд з ветераном російсько-української війни.

Таке повідомлення вона нібито надіслала одному з працівників управління безпеки з питань ветеранської політики.

“Добрий день. З приводу вчорашньої наради. Вівчарюк мені не рівня, він не може сидіти поруч зі мною. Наступний раз врахуйте”, – написала Атаманюк.

У її повідомленні мовиться про керівника управління Валерія Вівчарюка, колишнього снайпера Сил спеціальних операцій, учасника бойових дій.

“Ми й так часто стикаємося з хамством від цивільних щодо військових, але тут ідеться про держслужбовця. Якщо чиновник дозволяє собі так поводитися, про яку повагу до ветеранів може йти мова? Це ще війна не закінчилася. Уявіть, що буде далі”, – зауважила Оксана Соловчук.

Відтак вона закликала , аби Атаманюк перепросила за свої словами та пішла з посади.

Сама Атаманюк вже зреагувала на історію. Посадовиця запевнила, що інформація, яка поширюється у соцмережах – фейк та продовження відвертої “травлі” проти неї, яка триває вже майже місяць.

“Я також чітко розумію, що зміни, які відбуваються в області у напрямі ветеранської політики, в рамках політики Героїв, яку ініціював Президент, йдуть в розріз з думками і наративами проросійських сил. Але жоден чорний піар проти мене не змусить мене опустити руки і здатися! Не той випадок. Я працювала і працюватиму завжди на благо України і всього українського народу всупереч усім, кому це все чуже!”.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.