Пошкоджено енергооб’єкти, є поранені: наслідки ракетно-дронової атаки на Дніпропетровщину

Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Уночі 29 березня війська РФ дронами та ракетами атакували Дніпропетровську область. Є влучання та постраждалі.

Як повідомив Лисак, було збито 10 безпілотників у Павлоградському, Криворізькому, Дніпровському, Кам’янському районах. Над Дніпром українські захисники збили 4 ворожі ракети.

Водночас не обійшлось і без влучань. Окупанти пошкодили кілька енергетичних об’єктів у Дніпровському, Криворізькому та Кам’янському районах. На одному з них постраждав чоловік. Йому надали медичну допомогу, госпіталізація не знадобилась.

“У Кам’янському, де ворог  потрощив дачний кооператив, ще п’ятеро поранених. Серед них –  5-річна дівчинка. Дитині надали меддопомогу. Лікуватиметься амбулаторно. Як і жінки 19 та 47 років. А двоє чоловіків, 36 та 47 років, госпіталізовані. Один з них – “важкий””, – додав очільник області.

Зруйновані 3 дачні будинки, ще 4 – пошкоджені. Понівечені автомобілі.

Окрім цього, окупанти не припиняють обстрілювали і Нікопольщину.

Унаслідок атаки на Нікополь увечері 28 березня пошкоджено санаторій, 3 приватні будинки, господарські споруди.

Вночі ворог вдарив по Марганецькій громаді і Нікополю. Знищений магазин. Пошкоджений павільйон з ремонту одягу. Люди не постраждали.

Державний департамент США оголосив, що американські судна матимуть можливість безплатно проходити через Панамський канал. Однак у Панамі цю інформацію заперечують.

Папа Римський Франциск закликав українську молодь “відкинути війну”, “пробачити ворогам” та “не відповідати ударом на удар”.

Поштова служба США відновила прийом посилок із Китаю та Гонконгу, скасувавши обмеження, запроваджене днем раніше.

Уночі 6 лютого (з вечора 5 лютого) російські окупанти атакували Україну низкою безпілотників та двома ракетами.

5 лютого, уряд президента Аргентини Хав’єра Мілеї запровадив заборону на проведення операцій і медичних процедур зі зміни статі для неповнолітніх до 18 років. Раніше такі втручання були дозволені законом, ухваленим парламентом країни у 2012 році.