Повітряні Сили просять не поширювати у соцмережах інформацію про прольоти бойової авіації
Джерело: Повітряні Сили ЗСУ
Повітряні Сили ЗСУ закликають утримуватись від поширення в соцмережах відео та фото з прольотами бойових літаків, зокрема винищувачів F-16, особливо в прифронтових регіонах.
У Повітряних Силах зазначили, що деякі публікації з прольотами бойової авіації, які з’являються у соцмережах, можуть суттєво сприяти військам РФ.
“Наголошуємо, що деякі публікації із прольотами бойової авіації, викладені у соцмережах, можуть суттєво допомогти противнику. Навіть кілька секунд відео у відкритому доступі можуть стати важливими розвідданими для противника”, – йдеться у повідомленні.
У Повітряних Силах зазначили, що пілоти щодня виконують бойові завдання в прифронтових районах, де загроза від російських ракет класу “повітря-повітря” та ППО військ РФ є надзвичайно високою.
“Будь-яка інформація про їхні місця базування, маршрути прольотів чи маневри може бути використана ворогом для їх знищення! Особливу загрозу становлять відеозаписи прольоту військової авіації у прифронтових районах (зокрема винищувачів F-16) ІЗ зазначенням геолокації, примітними орієнтирами чи об’єктами”, – зазначили у Повітряних Силах.
- У Міністерстві оборони закликали українців не поширювати інформацію щодо критичної інфраструктури, вкотре наголосивши, що ворог щоразу коригує свої удари.
Президент Китаю Сі Цзіньпін закликав російського президента Володимира Путіна укласти “справедливу” мирну угоду для припинення російсько-української війни.
Триває 1171-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 963 тисячі осіб.
9 травня відзначають Другий день пам’яті та примирення та День Європи. Християни сьогодні вшановують Миколая Чудотворця.
За даними синоптиків у п’ятницю, 9 травня, майже всю країну накриють опади.
Найбільш густонаселена провінція Канади — Онтаріо — схвалила проєкт будівництва нової модульної атомної електростанції вартістю 20,9 млрд канадських доларів (понад $15 млрд). Це перший такий об’єкт серед країн Групи семи (G7) і важливий крок у розвитку нових ядерних технологій, котрі здатні задовольнити зростаючий попит на електроенергію.