Прем’єр-міністр Польщі призначить уповноваженого з відновлення України

Джерело: Onet

Під час візиту до Києва польський прем’єр Дональд Туск заявив, що призначить уповноваженого уряду Польщі з питань відновлення України.

Він заявив, що на цю посаду призначать депутата Сейму Павела Коваля, який нині очолює комітет у закордонних справах.

“До складу моєї делегації також входить пан Павел Коваль, якого уряд призначить уповноваженим з питань відбудови України. Ми захочемо брати дуже активну участь не лише в допомозі Україні у війні з Росією, а й у процесі відбудови”, – сказав Туск.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.