«Є новий польський оборонний пакет» — Зеленський про зустріч з Туском

Джерело: президент Володимир Зеленський у Facebook

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з прем’єром Польщі Дональдом Туском оголосив про надання Варшавою нового пакету озброєнь.

За словами Зеленського, цей польський оборонний пакет є виявом незмінної допомоги та нової форми співпраці для розширених закупівель зброї на користь українських потреб, представленої у вигляді польського кредиту для України.

За результатами переговорів, які відбулися під час візиту Туска до Києва, сторони визнали їхню велику продуктивність та обговорили широкий спектр аспектів двосторонніх відносин між Україною та Польщею. Окремо висвітлено можливості майбутнього спільного виробництва зброї, що вважається однією з ключових тем обговорень.

Зеленський особисто висловив подяку прем’єру Туску за підтримку України та вказав, що співпраця між країнами розглядається як позитивний внесок у підтримку обороноздатності та безпеки України.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.