Президент України зустрівся з двопартійною делегацією Сенату США
Джерело: пресслужба Офісу Президента
У межах Мюнхенської конференції з питань безпеки в суботу, 17 лютого, президент України Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США, до складу якої увійшли сенатори від Демократичної та Республіканської партій.
Зеленський подякував за допомогу та наголосив, що Україна розраховує на подальшу підтримку України в Конгресі США, зокрема прийняття законопроєкту, який передбачає виділення $60 млрд допомоги Україні.
“Ми вдячні Президентові США, обом партіям за ваші рішення, підтримку та допомогу. Ви ухвалюєте потрібні рішення в критичні моменти. Ми дуже розраховуємо на США, на всіх американців. Ми раді, що ви з нами – на правильному боці”, – сказав президент.
Глава держави розповів сенаторам про першочергові оборонні потреби України, а саме потреба в додаткових артилерійських системах і снарядах, далекобійній зброї, засобах радіоелектронної боротьби та посиленні протиповітряної оборони.
- У межах Мюнхенської конференції з питань безпеки в суботу, 17 лютого, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із віцепрезиденткою США Камалою Гарріс.
- Заступниця генерального прокурора США Ліза Монако та генеральний секретар Естонії Тиніс Саар сьогодні, 17 лютого, на Мюнхенській конференції з безпеки оголосили про передачу майже 500 тисяч доларів конфіскованих російських коштів для надання допомоги Україні.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.