«Проголосуй, будь ласка, за Марію»: МВС попередило про нову шахрайську систему

Джерело: МВС України

Правоохоронці попередили про нову шахрайську систему, за допомогою якої зламують особисті Telegram-акаунти користувачів.

Нова схема полягає у розповсюдженні у месенджерах повідомлень з наступним текстом:

“Проголосуй, будь ласка, за Марію у конкурсі танців”.

Разом з повідомленням додається посилання на “голосування”. Однак, попереджують фахівців, після переходу за вказаним посиланням користувач втратить доступ до свого акаунту у Telegram.

З привласненого акаунта шахраї розсилають повідомлення контактам користувача з проханням переслати значну суму коштів.

Відтак правоохоронці закликають українців бути обережними та дотримуватись наступних правил:

  • не переходити за посиланням
  • не вводити персональні дані для “голосування”
  • заблокувати невідомий абонент

“Аферисти розсилають безліч варіантів, аби ввести оману громадян та привласнити їх дані. Тому будьте обачними та не дайте себе ошукати”, – наголосили правоохоронці.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

За оцінками Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS), Китай може захопити Тайвань без жодного пострілу і має для цього декілька варіантів. 

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.