Програміст Джейсон Рорер створив чат-бот на основі ШІ, здатен «відтворювати загиблих»
Джерело: FT
Програміст Джейсон Рорер на основі ШІ-моделі GPT-2 від американського стартапу OpenAI, створив власний сайт під назвою “Project December”, здатен імітувати спілкування із загиблими людьми.
Примітно, що GPT-2, на основі якого створений Project December, вміє маніпулювати людською мовою, генеруючи англійський текст у відповідь на підказки. Віртуальні помічники, такі як Siri від Apple і Alexa від Amazon теж можуть розуміти і відтворювати англійську мову, але GPT-2 здатний імітувати практично будь-який стиль написання.
Як пояснили у виданні, на цій платформі будь-який користувач може створювати власні чат-боти, заплативши 10 доларів США.
Так, канадець Джошуа Барбо, придбавши підписку на сайт, відтворив образ загиблої коханої Джессіки Ферейри ,яка померла в 2012 році від рідкісного захворювання печінки.
Зокрема для створення бота потрібні два основних компоненти: приклад висловлювань та короткий опис ролей, які виконують користувач і машинний алгоритм. Джошуа вибрав кілька специфічних повідомлень Джесіки з Facebook і завантажив їх в Project December разом з біографічною довідкою та коротким описом Джесіки, її характеру, захоплень.
За словами Джошуа, в деяких моментах ШІ помилявся, проте здебільшого дуже нагадував своєю поведінкою Джесіку.
- Дослідники зі Абу-Дабі, ОАЕ, розробили технологію на основі штучного інтелекту, яка може імітувати почерк людини.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.