Пропалестинські активісти облили червоною фарбою будівлю МЗС Нідерландів

Джерело: NRC

Поліція Нідерландів розслідує інцидент, під час якого пропалестинські активісти облили червоною фарбою будівлю МЗС.

За словами самих активістів, у такий спосіб вони намагалися привернути увагу до війни у Секторі Гази.

Вони також висловили невдоволення тим, що уряд Нідерландів припинив фінансувати Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт.

Своєю чергою, представники МЗС заявили, що “вандалізм проти урядової будівлі є неприйнятним”, і вимагатимуть притягнути винних до відповідальності.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.