Протягом 5 годин понад мільйон українців подали заяви на 1000 грн через «Дію»
За декілька годин понад мільйон громадян України скористалися послугою в застосунку “Дія” для подання заявки на отримання 1 000 гривень Зимової єПідтримки. Вона стає однією з найпопулярніших послуг в Україні, зазначають у Міністерстві цифрової трансформації.
Подати заявку можна до 28 лютого включно. Кошти можна витратити на оплату комунальних послуг, медичні та юридичні послуги, освіту, спорт, відпочинок, салони краси, транспорт, зв’язок, страхування тощо.
Для оформлення необхідно мати картку Національного кешбеку, яку можна створити за кілька кліків у застосунку “Дія”.
Уряд також заохочує українців підтримувати захисників: частину допомоги можна направити на донати для Армії дронів через платформу UNITED24 або інші фонди.
Зимову єПідтримку організовано Міністерством економіки за участі Мінцифри та Мінсоцполітики. Учасниками проєкту є АТ “Укрпошта”, розрахункові та уповноважені банки, а також технічні адміністратори інформаційних систем.
Українців закликають скористатися можливістю та вже зараз планувати витрати з державної підтримки.
- Петиція до Президента України з закликом скасувати інціативу про виплату 1000 гривень українцям набрала необхідні 25 000 підписів. Тепер її повинен розглянути Володимир Зеленський.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.