Прикордонники знищили спостережний комплекс росіян «Муром-М»

Джерело: пресслужба ДПСУ

На Запорізькому напрямку прикордонники з побратимами 23 бригади НГУ “Хортиця” за допомогою дронів-камікадзе вразили ворожу ціль й антенне обладнання.

Українські прикордонники знищили систему спостереження російської армії “Муром-М” й антенне обладнання на Запорізькому напрямку.

Відповідне відео оборонці опублікували у Facebook.

В Україні триває 739-та доба повномасштабної війни. За цей час, станом на 2 березня, українські захисники вбили та поранили понад 416 тисяч російських окупантів.

Протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 8 районах зосередження особового складу противника. Повітряні Сили ЗС України збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 артилерійському засобу противника.

Довідка. “Муром-М” – комплекс для цілодобового автономного відеотепловізійного спостереження. Оптичне обладнання дозволяє окупантам розглянути людину на відстані до 10 км, а тепловізор у темряві виявляє автомобіль за 8 км та людей за 4 км.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.