Прикордонники знищили ворожий комплекс спостереження «Муром-П»

Джерело: пресслужба Державної прикордонної служби України

20 лютого стало відомо, що прикордонна аеророзвідка знищила комплекс спостереження “Муром-П” російської армії. Відповідне відео опублікували у пресслужбі ДПСУ.

Зазначається, що ворожий комплекс дальнього візуального спостереження росіяни заховали в гілках дерев. З його допомогою російські військові коригували артилерію та відстежували переміщення українських Сил оборони.

Раніше на Херсонщині дрон-камікадзе від “Армії дронів” знищив російський комплекс спостереження “Муром-П”.

Очільник Мінцфири зазначив, що Сили оборони продовжують перетворювати техніку росіян на металобрухт. Цього разу FPV-дрон українського виробництва знищив вороже “око мордора”. Саме так називають “Муром-П”, який дозволяє російським окупантам цілодобово спостерігати за територією та просуванням українських військ.

Зауважимо, в Україні триває 727-ма доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські захисники знищили вже більш як 404 тисячі російських військових.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, пункту управління та 10 зенітно-ракетних засобах противника. Також, силами та засобами протиповітряної оборони України знищено 23 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по пункту управління, 4 складах боєприпасів та 5 артилерійських засобах противника.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.