Притула продав «мапу Буданова» за 14 млн: кошти спрямують на комплекси БпЛА для ГУР

Джерело: пресслужба Головного управління розвідки МО України

Волонтер Сергій Притула продав на благодійному аукціоні карту з кабінету глави ГУР Кирила Буданова із роздробленою на частини Російською Федерацією за 14 мільйонів гривень. Усі кошти спрямують на п’ять комплексів БпЛА для потреб спецпідрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Легендарна карта московії із кабінету начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова пішла з молотка за 14 000 000 гривень, – мовиться у повідомленні.

Зауважується, що керівник української воєнної розвідки передав карту для Притули, фонд якого нині проводить збір на закупівлю п’яти комплексів БпЛА EOS для потреб штурмових підрозділів ГУР МО України.

У пресслужбі пояснили, що виручені в межах аукціону гроші, власником якої став пан Михайло, покривають понад 10% від необхідної суми збору.

Зауважимо, Фонд Сергія Притули розпочав збір 120 мільйонів гривень на придбання комплексів БпЛА для українських розвідників-спецпризначенців.

Раніше, у ГУР пояснили, що розвідувальні БпЛА EOS – надійні, вже перевірені в бойових умовах, стійкі до дії ворожих засобів РЕБ. Такі переваги дозволяють ефективно виявляти, а потім знищувати скупчення російських  військ та техніки.

Долучитися до збору можна за посиланням.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.