ПВК «Вагнер» зараз не воює в Україні, – Джейк Салліван

Джерело: Reuters

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван в п’ятницю, 21 липня, заявив, що ПВК “Вагнер” наразі не воює в Україні.

Ватажок найманців Євген Пригожин раніше також заявляв, що його бійці поки не братимуть участь у війні в Україні, але наказав їм зібратися з силами для Африки.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.

29 листопада голова МЗС ФРН Анналена Бербок наголосила, що союзники України з усього світу мають створити над цією країною “оборонний щит”, аби убезпечити від російських атак у зимовий період.