У Пентагоні заявили, що найманці «Вагнер» «реінтегруються в російські війська»

Джерело: брифінг заступниці речника Пентагону Сабріни Сінгх

20 липня заступниця речника Міністерства оборони США Сабріна Сінгх зазначила, що сили групи “Вагнер” ніби “реінтегруються в російські війська”.

З огляду на те, що ми спостерігаємо в Білорусі, бачимо повідомлення про те, що війська ПВК “Вагнер” продовжують просуватися в цей регіон і продовжують, я думаю, консолідуватися там… Ми, безумовно, бачили, як найманці реінтегруються в російську армію, – заявила Сінгх.

Коментарі представниці Пентагону прозвучали через кілька тижнів після заколоту ПВК “Вагнер” та його очільник Євгена Пригожина.

На початку липня президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив війська ПВК “Вагнер” до Білорусі для “навчання військових” його країни.

Минулого тижня речник Пентагону Бригадний генерал Пет Райдер заявив, що США не бачать, щоб російські найманці “брали участь у будь-якому значному обсязі для підтримки бойових дій в Україні”.

Зауважимо, 11 липня Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що він не вірить у завершення подій, пов’язаних з головою ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним.

Раніше у WP зазначили, що очільнику ПВК “Вагнера” Євгенію Пригожину, рейтинг популярності якого різко зріс перед його короткочасним повстанням, загрожує політичне знищення – сучасний еквівалент того, як радянський лідер Йосип Сталін очищав ворогів з офіційних фотографій.

13 липня Путін вперше розповів про те, що обговорювалося на заході в Кремлі, на якому були присутні 35 командирів ПВК “Вагнер”, включаючи очільник найманців Євгена Пригожина.

Тоді як в ISW переконані, що рішення президента Росії Володимира Путіна відтермінувати покарання ПВК “Вагнер” за нещодавню спробу заколоту ставить його самого та його підлеглих у незручне становище.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.

В міністерстві закордонних справ Великої Британії сьогодні, 6 грудня, оголосили про нові санкції проти російської “воєнної машини” в Україні.

Російського військового, який на Харківщині відкрив вогонь по автомобілю із цивільними, засудили до 15 років позбавлення волі.

Україна очолила список Глобального індексу мілітаризації (GMI) за 2023 рік, обігнавши Ізраїль, який лідирував з 2007 року.

На Херсонщині бійці Національної гвардії України знищили російський зенітно-ракетний комплекс “Витязь”.