Ракетний удар по Києву: зросла кількість постраждалих внаслідок російської атаки

Джерело: пресслужба ДСНС

Внаслідок ракетного удару 25 березня кількість постраждалих у Печерському районі Києва зросла до десяти осіб, серед травмованих – 16-річна дівчина.

Двох осіб шпиталізували, вісім осіб отримали допомогу на місці.

Водночас інформація щодо можливого перебування під завалами однієї особи не підтвердилася.

У ДСНС підтвердили, що внаслідок атаки сталося руйнування в триповерховій будівлі спортзалу на площі 100 м.кв.

Нині тривають роботи з розбирання завалів. Вивезено 320 м.куб. будівельних конструкцій.

Також піротехнічний підрозділ ДСНС проводить огляд місця події на наявність вибухонебезпечних предметів та уламків.

Зауважимо, Силами та засобами протиповітряної оборони знищено дві балістичні ракети, якими росіяни атакували Київ.

Читайте також: У Києві зруйновано частину художньої академії імені Бойчука внаслідок атаки РФ

Як розповіли в КМВА, сьогодні зранку ворог втретє за минулі п’ять днів атакував столицю. Унаслідок ракетного удару в Печерському районі пошкоджено нежитлову будівлю, без загоряння. У Солом’янському районі пошкоджено багатоповерховий будинок. У Дніпровському та Голосіївському районах зафіксовано падіння уламків.

  • 25 березня російські війська вчергове атакували Київ, внаслідок чого зафіксовано падіння уламків ворожих ракет у Печерському, Голосіївському, Солом’янському і Дніпровському районах столиці.
  • Зранку 25 березня Росія запустила ракети “Циркон” у напрямку Києва. Це вже другий випадок відомого публічного використання цих ракет російською стороною.
  • У результаті ворожої атаки столиці в Печерському районі пошкоджено багатоповерхову нежитлову будівлю; у Солом’янському – пошкоджено багатоповерховий будинок; у Голосіївському – падіння уламків в лісосмузі; у Дарницькому – падіння уламків на приватну забудову.

Національне агентство передало в управління десять арештованих морських суден, що належать компаніям, пов’язаним з державою-агресором, поінформувала голова АРМА Олена Дума.

Польща має намір витрачати 5% ВВП на оборону вже у 2026 році, підтвердив міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш 3 квітня після зустрічі міністрів оборони ЄС у Варшаві.

3 квітня заявив президент Фінляндії Александер Стубб заявив, що Франція або Велика Британія мають взяти на себе ініціативу у взаємодії з Росією в межах європейських зусиль щодо врегулювання війни РФ проти України.

​Москва сподівається, що президент США Дональд Трамп забезпечить прийнятне мирне врегулювання з Україною, одначе, готова продовжувати війну, якщо переговори зазнають невдачі, повідомляють поінформовані джерела.

Служба зовнішньої розвідки України фіксує перехід у гостру фазу ворожої інформаційної операції, яку веде РФ проти України. Зауважується, що мета – ліквідувати українську державність не на полі бою, а “у головах людей”: через делегітимізацію української влади, знецінення демократичних інституцій та нав’язування зовнішнього політичного сценарію з ознаками контрольованої капітуляції.