Рекламу з актором Домініком Вестом, який грав у серіалі «Корона», вилучать з ТБ через оману

Джерело: The Guardian

Рекламні ролики, в яких актор Домінік Вест виступає в ролі насмішкуватого менеджера банку, будуть вилучені з телебачення в їхньому нинішньому вигляді. Рекламний регулятор вирішив, що вони вводять в оману, оскільки неправдиво стверджують, що будівельне товариство не закривало філій.

Advertising Standards Authority (Asa) отримало 281 скаргу, зокрема одну від конкурента-кредитора Santander, щодо реклами, яка публікувалась у жовтні та листопаді. Загальнонаціональна кампанія вразила банки на головних вулицях, які закривали відділення.

Реклама показувала Веста, який зіграв Джиммі Макналті у фільмі “Провод” і короля Чарльза у фільмі Netflix “Корона”, як вигаданого запеклого менеджера банку, який має намір закрити філії. Він висміює клієнтів, які втратили свої заощадження, називаючи їх “тотальним фестивалем позіхання” (нудними, –  ред.), клацає пальцями, щоб отримати зелений смузі, і каже: “Ми не національні, правда, ми зовсім не схожі на них”.

Реклама закінчується знімком відділення Nationwide і голосом за кадром: “На відміну від великих банків, ми не закриваємо свої відділення”.

Кампанія також проходила на радіо та в рекламі в пресі, де Nationwide говорило: “Їдемо, їдемо, нікуди” з подальшим додаванням тексту: “На відміну від великих банків, ми не закриваємо свої відділення”.

Телевізійна рекламна кампанія була частиною маркетингової стратегії  під керівництвом виконавчого директора Деббі Кросбі, щоб допомогти розділити Nationwide, яка купує Virgin Money за понад 3,1 млрд доларів, як спільну компанію, на відміну від своїх великих банківських конкурентів.

У середу ASA постановила, що реклама Nationwide “вводить в оману”, і що реклама “не повинна з’являтися знову у своїй поточній формі”.

“Ми сказали Nationwide Building Society не вводити в оману щодо закриття своїх філій”, — йдеться в повідомленні.

ASA постановило, що споживачі мають розуміти з реклами, що Nationwide не закриватиме філії в довгостроковому майбутньому, і що вони нещодавно не закривали філії, тому дійшли висновку, що реклама вводить в оману.

Рішення ASA стосується першої реклами кампанії, а не тієї, яка зараз транслюється. Nationwide оновила рекламу новими формулюваннями, щоб відобразити обіцянку, зроблену в березні, залишати філії відкритими до 2028 року.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.