РФ ракетами та БпЛА атакувала Київ: у столиці руйнування, низка жертв та постраждалих

Джерело: Тимур Ткаченко та Віталій Кличко

Уночі 17 червня російські окупанти завдали масованого ракетно-дронового удару по Києву. У місті низка влучань, є низка жертв і поранених.

За повідомленням очільника КМВА Тимура Ткаченка, станом на ранок відомо про щонайменше 14 загиблих у Києві.

За даними мера столиці Віталія Кличка у Києві унаслідок обстрілу постраждало понад 40 осіб, з яких більш як 30 госпіталізовано.

Також відомо, що під час атаки помер 62-річний громадянин США: медики константували біологічну смерть.

У низці районів Києва зафіксовано наслідки. Чи не найбільше – у Солом’янському районі. Тут пошкоджено два житлових будинки.

В одній 5-поверхівці унаслідок атаки виникла пожежа, постраждало 18 осіб. На другій локацій було влучання у багатоповерхівку. Також повідомлялось про пошкодження навчальної установи.

У Святошинському районі через атаку зайнялись автівки, пошкоджено житловий будинок.

У Дарницькому районі пошкоджено нежитлові будівлі та дитячий садок.

У Дніпровському районі уламок “шахеда” застряг у стіні багатоповерхівки. Обійшлось без подальшого займання. Також відомо про влучання у промислову територію.

У Подільському районі падіння уламків на двох локаціях на відкритій місцевості.

Повідомлялось про наслідки і в Оболонському районі: тут пошкоджені автомобілі.

Також через атаку у приватному секторі Голосіївського району та у Дарницькому районі (Червоний Хутір) зникла електроенергія через спрацювання автоматики.

Ворог бив по Києву низкою ударних безпілотників та ракетами. Зокрема повідомлялось про крилаті та балістичні ракети у бік Києва.

Нічний гавкіт п’ятимісячного собаки Роккі врятував життя 67 мешканцям гімалайського села перед тим, як масштабний зсув ґрунту зніс їхні будинки.

Київські митники у міжнародному поштовому відправленні до Німеччини виявили низку намистин, частина з яких є артефактами І–XII століть.

Директору Департаменту транспортної інфраструктури КМДА повідомили про підозру у службовій недбалості, що призвела до руйнування тунелю між станціями столичного метро. Через аварію у грудні 2023 року тимчасово зупинили рух поїздів, тоді як бюджет столиці зазнав збитків на більш як 164 млн гривень.

У другій частині комедії 1996 року з Адамом Сендлером “Щасливчик Гілмор 2”, вихід якої запланований 25 липня на Netflix, зʼявляться Емінем, Post Malone і Bad Bunny.

Європейський Союз планує повністю припинити закупівлю російських енергоресурсів до кінця 2027 року. Європейська комісія у червні представила рамкові пропозиції, котрі передбачають поступову відмову від постачань газу, зокрема й скрапленого, що досі надходить до Європи за чинними комерційними контрактами.