РФ вдарила по АЗС у Сумах: постраждало четверо осіб
Джерело: Олег Григоров
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
Серед поранених – двоє працівників АЗС, у них неважкі ушкодження, та подружжя, яке перебувало поряд з місцем удару, їм надали допомогу без госпіталізації.
Очільник Сумської ОВА Олег Григоров наголосив, що окупанти вже рік атакують об’єкти паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. Зокрема лише за червень зафіксовано 13 атак по АЗС області.
При цьому Григоров запевнив, що ситуація перебуває на контролі.
“Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад”.
Він резюмував, що паливна інфраструктура залишається серед цілей ворога, а відтак закликав всіх бути уважними і під час повітряної тривоги не перебувати поруч з АЗС, критичною чи промисловою інфраструктурою.
- 24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.
Очільник МЗС РФ Сергій Лавров вилаявся у мікрофон під час посольського круглого столу за участі іноземних журналістів.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.