Rheinmetall завершує зведення другого заводу в Україні – Рютте

Джерело: NATO

4 листопада Генеральний секретар НАТО Марк Рютте на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем повідомив, що німецька оборонна компанія Rheinmetall добудовує вже другий завод в Україні.

Німецька компанія Rheinmetall щойно відкрила перший завод в Україні, і скоро буде добудований другий завод. Також з 2022 року Rheinmetall значно збільшила виробництво боєприпасів, – додав Рютте.

Генсек наголосив на важливості міжнародної співпраці для підтримки України, додавши, що НАТО продовжує співпрацювати з ЄС та іншими партнерами з метою реалізації безпеки громадян.

Зауважимо, у липня Rheinmetall оголосив, що отримав розпорядження українського уряду про початок будівництва заводу з виробництва боєприпасів в Україні. Початкове замовлення “охоплює повне технічне оснащення заводу до введення в експлуатацію”.

Раніше Rheinmetall заявляв, що планує відкрити щонайменше чотири заводи в Україні.

Довідка. Rheinmetall – німецький оборонний концерн, котрий виробляє танки Panther, Leopard, БМП Marder й гаубиці PzH 2000. Компанія Rheinmetall, яка є одним із провідних світових виробників артилерійських і танкових снарядів, значно наростила виробництво після російського вторгнення в Україну у 2022 році, забезпечуючи Збройні Сили України необхідною зброєю.

На російсько-українській війна загинув командир 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка полковник Сергій Захаревич.

Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах. 

1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX). 

1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.