Рішенням МОК Ольга Харлан отримала автоматичну кваліфікацію на Олімпіаду-2024

Повідомляє Вадим Гутцайт у Facebook

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) надав українській фехтувальниці Ользі Харлан ліцензію на Олімпійські ігри, які відбудуться 2024 року в Парижі.

Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Вадим Гутцайт заявив, що рішенням МОК Харлан кваліфікована до участі в Олімпіаді.

“Попри весь хейт, який я особисто та моя команда пережили за ці 24 години, наполегливо працюючи заради українських атлетів і не реагуючи на нього, вже є перший результат”, – написав Гутцайт.

Він додав, що комітет працює над тим, щоб не допустити більше таких ситуацій.

“Триває робота зі зняття “чорної картки” для подальших змагань Ольги та недопущення аналогічних ситуацій в інших видах спорту”.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

У південній провінції Пакистану, Сінд, температура повітря перевищила +52 градуси, що наближає країну до нового температурного рекорду на тлі спеки, яка продовжує вирувати в Азії.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Це сталось після того, як КНДР пообіцяла “дати відповідь” на дії активістів з Південної Кореї, які розповсюджують листівки проти КНДР.