Тенісистів Росії та Білорусі не допустили до змагань WTA у Празі

Джерело: Reuters

Чеська поліція не дозволила російській тенісистці в’їхати до країни напередодні Відкритого чемпіонату Праги з тенісу (WTA Prague Open), оскільки нова постанова уряду забороняє в’їжджати спортсменам з Росії та Білорусі.

WTA Prague Open стартує в понеділок, 31 липня і передбачалось, що російські та білоруські гравці змагатимуться під нейтральним прапором.

Але наприкінці червня уряд схвалив постанову, яка забороняє спортсменам із Росії та Білорусі брати участь у змаганнях на території Чехії, дозволяючи поліції скасовувати візи для цих громадян.

Директор турніру Мирослав Малий сказав, що у четвер, 27 липня, поліція зупинила одну учасницю WTA Prague Open, і організатори повідомили іншим громадянам Росії та Білорусі не їхати на турнір.

“Вона була першою учасницею, яка приїхала до Чехії з російським паспортом”, – сказав Малий.

Він додав, що вона вже покинула країну.

“Керівництво турніру повністю поважає нинішню позицію органів державної влади. Ми не очікуємо, що в цій ситуації гравці з російським чи білоруським громадянством візьмуть участь у турнірі”, – зазначив директор турніру.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.