Родина загиблого прикордонника на отримані виплати придбала FPV-дрони для захисників

Джерело: пресслужба ДПСУ

Родина загиблого оборонця, випускника Національної академії Держприкордонслужби Сергія Кириленка, на отримані від держави виплати придбала FPV-дрони для прикордонників.

Сергій Кириленко загинув 6 липня 2023 року на Запорізькому напрямку. Оборонець перебував у складі однієї зі штурмових груп прикордонників.

Воїни прорвали лінію оборони загарбників та надали змогу просунутися Силам оборони вперед, але Сергій вийшов з цього бою на щиті. Йому назавжди 23 роки…, – зазначили у повідомленні.

Рідні захисника, у пам’ять про загиблого сина придбали та передали прикордонникам FPV-дрони та комплект керування. Це допоможе армійцям у боротьбі із росіянами.

Раніше ми писали, що у селищі Сосниця Чернігівської області Валентина Грищенко за гроші, які виплатила їй держава за смерть сина, заасфальтувала вулицю, перейменовану на його честь.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.