Російські загарбники планують звозити сміття з РФ на ТОТ сходу України

Джерело: Центр національного спротиву

Росіяни планують побудувати низку сміттєзвалищ на тимчасово окупованих територіях сходу України, які будуть обслуговувати РФ.

Шість сміттєзвалищ ворог планує побудувати на ТОТ Луганщини, ще три на Донеччині. Звозити сміття туди планують не лише з ТОТ, а з Ростовської, Бєлгородської та Воронезької областей.

За даними ЦНС, росіяни вже практикують вивезення сміття з Ростовської області на ТОТ Донеччини, водночас відмовившись від планів будівництва нового полігону поблизу Ростова через протести місцевих мешканців.

Додамо, що раніше глава Луганської ОВА Артем Лисогор повідомляв про те, що на тимчасово окупованій Луганщині росіяни планують звести шість сміттєзвалищ, на які звозитимуть сміття з усієї РФ. Це попри те, що на цій території півтора року не здійснюється утилізація сміття.

“Окупанти не виділяють грошей на відновлення майна чи повноцінну компенсацію. Втім, є кошти на смітники. Як вже повідомлялось, обіцяють за шість років побудувати у так званій “ЛНР” шість всеросійських смітників”, – наголосив Лисогор.

Населені пункти тимчасово окупованої Луганської області і так минулі півтора року потерпають від сміття, оскільки його ніхто не вивозить та не утилізує. Втім, у росіян знайшлося 375 мільйонів рублів лише на “розробку проєктів утилізації сміття”, а не на ліквідацію стихійних звалищ.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.