Росія обмежує пересування британських дипломатів всередині країни

Джерело: SkyNews

Москва оголосила про введення обмежень стосовно британських дипломатів у відповідь на “ворожі дії”. Міністерство закордонних справ РФ повідомило, що дипломати повинні будуть у п’ятиденний термін повідомляти про будь-які плани подорожі за межі 120 км відстані.

Раніше тимчасового повіреного у справах Великої Британії викликали в МЗС РФ.

У Москві заявили, що дипломату винесли догану за те, що, він “підтримував терористичні дії” України та “перешкоджав російській дипломатії” у Великій Британії.

“Британську сторону також поінформовано про рішення запровадити нотифікаційний порядок переміщення співробітників британських дипломатичних представництв територією нашої країни у відповідь на ворожі дії Лондона”, – повідомили у російському відомстві.

У виданні зауважують, що незрозуміло, у підтримці яких “терористичних дій” звинувачується Велика Британія, проте Росія використала аналогічне визначення, аби описати атаки на Крим цього тижня.

Читайте також: «Як тільки у мене будуть засоби, я щось зроблю [щоб повернути Крим – ред.]. Мені плювати — ніхто мене не зупинить», – Залужний

Раніше фахівці Інституту вивчення війни зауважили, що атака на Керченський міст у тимчасово окупованому Криму призведе до негайних наслідків щодо матеріально-технічного забезпечення військ РФ на півдні України.

За підтримки повітря ворог продовжує намагатися оточити Авдіївку, але українські воїни стоять на своєму місці, завдаючи противнику великих втрат.

Українські підрозділи продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах та просунулися на захід від Діброви.

3 грудня відзначається Всесвітній день комп’ютерної графіки, Міжнародний день людей з інвалідністю та Міжнародний день боротьби проти пестицидів. За церковним календарем вшановують пам’ять Іоана Мовчальника.

За даними синоптиків, у неділю, 3 грудня, Україну накриють опади у вигляді мокрого снігу. Метеорологи попереджають про ожеледицю на дорогах.

Сім’я 14-річної дівчинки з Північної Кароліни (США) в п’ятницю, 1 грудня, подали до суду на авіакомпанію American Airlines та бортпровідника, заявивши, що він приклеїв iPhone до туалету літака, щоб зняти на відео, як дівчина користується туалетом.