Росія почала «оновлений наступ» на Україну – Кірбі

Джерело: Politico

Речник Білого дому з питань національної безпеки Джон Кірбі заявив, що схоже, що Росія почала “оновлений наступ” проти українських військ в східній частині України.

Він додав, що російські війська не досягли значного прогресу і нові атаки “не є сюрпризом”.

“Схоже, що російські військові використовують тактику людської хвилі, коли вони кидають маси погано навчених солдатів прямо на поле бою без належного спорядження і, очевидно, без належної підготовки”, — сказав Кірбі.

Кірбі також зазначив про “розширення” військової співпраці Північної Кореї та Росії.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.

У Силах Спеціальних Операцій ЗСУ повідомили про здобутки українських спецпризначенців на фронті. Так, на одному з операційних напрямків оператори 3-го окремого полку ССО за три тижні розбили пів дивізіону зенітно-ракетних комплексів “Бук” росіян.