Росіяни атакували енергооб’єкти на Сумщині: у регіоні вводять аварійні відключення
Джерело: АТ “Сумиобленерго”
Уночі 19 жовтня російські окупаційні війська безпілотниками атакували енергооб’єкти у Сумській області. Унаслідок атаки десятки тисяч жителів без світла, в регіоні вводять аварійні графіки.
Спершу повідомлялось про знеструмлення понад 90 000 споживачів у 139 населених пунктах Шосткинського району.
Станом на 7:00 частині споживачів повернули електропостачання, а без світла залишались більш як 66 000 споживачів у 134 населених пунктах.
Та вже згодом в АТ “Сумиобленерго” повідомили, що з 8:57 на території регіону діють аварійні графіки відключень світла.
Знеструмлені будуть Шосткинський, Конотопський та частину Суського районів.
- Уночі російські окупаційні війська вдарили ракетою по Одесі. Унаслідок атаки пошкоджено будинки та автомобілі.
В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.
Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.
23 червня єврокомісар з питань оборони й космосу Андрюс Кубілюс заявив, що минулого року РФ виробила приблизно у вісім разів більше ракет, ніж країни Європейського Союзу.
Президент Чехії Петр Павел подав позов до Конституційного суду після рішення уряду не включати його до делегації на саміт НАТО в Анкарі. Він вважає, що прем’єр Андрей Бабіш намагається обмежити його конституційну роль у представництві країни за кордоном.
На в’їзді до Молдови заарештували громадянина Росії, офіцера ФСБ. Його затримали за несанкціонований збір інформації про регіон лівобережжя Дністра, тобто невизнане “Придністров’я”.