Росіяни атакували енергооб’єкти на Сумщині: у регіоні вводять аварійні відключення

Джерело: АТ “Сумиобленерго”

Уночі 19 жовтня російські окупаційні війська безпілотниками атакували енергооб’єкти у Сумській області. Унаслідок атаки десятки тисяч жителів без світла, в регіоні вводять аварійні графіки.

Спершу повідомлялось про знеструмлення понад 90 000 споживачів у 139 населених пунктах Шосткинського району.

Станом на 7:00 частині споживачів повернули електропостачання, а без світла залишались більш як 66 000 споживачів у 134 населених пунктах.

Та вже згодом в АТ “Сумиобленерго” повідомили, що з 8:57 на території регіону діють аварійні графіки відключень світла.

Знеструмлені будуть Шосткинський, Конотопський та частину Суського районів.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.

Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.

Американська технологічна компанія Oracle за рік скоротила близько 21 тисячі працівників у різних країнах. Компанія пояснює реструктуризацію переорієнтацією бізнесу на хмарні сервіси та штучний інтелект.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Турецька влада затримала 209 осіб під час антитерористичних операцій. Це сталось через день після того, як Анкара запровадила обмеження на публічні зібрання напередодні саміту НАТО 7-8 липня.