Росіяни наполегливо намагаються завадити наступу ЗСУ на Бахмутському напрямку – Міноборони

Джерело: Ганна Маляр/Telegram

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що станом на 1 серпня ворог доволі наполегливо, одначе, безрезультатно, намагається зупинити наш наступ на Бахмутському напрямку.

Росіяни сконцентрували особовий склад та техніку на Куп’янському, Лиманському, Сватівському напрямках. Противник штурмує українські позиції з метою відтягнути Сили оборони від східного напрямку наступу. Маляр наголосила, що наші оборонці у виснажливих боях відбивають всі ворожі штурми.

Однак, на всіх східних напрямках, де ведуться бойові дії, фіксується збільшення ворожих обстрілів.

На Бахмутському напрямку наші війська сьогодні мають справу зі щільним вогнем артилерії, мінуванням та потужним супротивом ворога. Для наших оборонців головне це життя бійців. Тому вони намагаються рухатись обережно, щоб не втрачати людей, — запевнила заступниця міністра.

Раніше у Генштабі повідомили, що протягом доби відбулось 26 бойових зіткнень.

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.