Нічна атака на Харків: окупанти вдарили по училищу та спортивному об’єкту

Фото: suspilne.media

Джерело: начальник поліції Харківської області Володимир Тимошко у коментарі “Суспільному” та Харківська обласна прокуратура

У ніч на 1 серпня російські окупаційні війська здійснили масовану атаку БпЛА на Харків. є влучання у цивільні об’єкти поранено одну людину.

За інформацією Тимошка, окупанти атакували Харків 6-7 ударними дронами. Щонайменше один з них поцілив по будівлі ПТУ. Також є влучання у будівлі в центральній частині міста.

Поранень зазнав один чоловік.

Він наголосив, що під час атаки війська РФ не поцілили у жоден військовий об’єкт міста.

У Харківській обласній прокуратурі підтвердили, що росіяни атакували будівлю ПТУ у Салтівському районі та спортивний об’єкт у Шевченківському районі. Поранень зазнав охоронець спортивного об’єкта, його ушпиталили.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.

Президент США Джо Байден до кінця виборів 2024 року зосередиться на питаннях України та Близького Сходу. Рішення обумовлене необхідністю зміцнити зовнішньополітичні досягнення його адміністрації.