Росіяни продовжують вивозити українське зерно з ТОТ Запоріжжя

Джерело: Центр національного спротиву

З порту тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області вийшла чергова баржа з українським зерном, яке росіяни продовжують викрадати в українських фермерів.

Російська окупаційна адміністрація обкрадає тимчасово окуповані території задля заробітку, розуміючи свою недовговічність.

Відтак, на ТОТ Запоріжжя гауляйтери продовжують вивозити українське зерно.

Усіх аграріїв регіону зобов’язано здавати зерно окупантам за фіксованою ціною, яка в рази нижча за ринкову.

Потім зерно “перепродається” вже за ринковими цінами й вивозиться з регіону через порти. Різницю окупанти забирають собі.

Фактично відбувається крадіжка зерна в українських фермерів.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.

В міністерстві закордонних справ Великої Британії сьогодні, 6 грудня, оголосили про нові санкції проти російської “воєнної машини” в Україні.