Росіяни просунулися в районі Красногорівки — командир взводу

Джерело: Владислав Дацький командир 2-го взводу 3 ОШБр у Telegram

Владислав Дацький командир 2-го взводу 3 ОШБр заявив, що російські військові трохи просунулися в районі Красногорівки. У Генштабі ЗСУ звітували, що навпаки ЗС РФ провели невдалі атаки.

За словами Дацького, новини з району Красногорівки не найкраще, але не критичні.

“Запорізький напрямок. ЗСУ справді вдалося просунутися у напрямку села Копані , про що ми писали ще вчора, цю інформацію підтвердили вночі. Вугледарський напрямок – без змін. На Мар’їнському напрямі вдалося відбити низку атак рашистів, без просування окупантів”, — додав він.

У Генштабі писали, що на Авдіївському та Мар’їнському напрямках ворог здійснив понад 20 невдалих атак в районах Авдіїївки, Первомайського, Мар’їнки, Красногорівки та Новомихайлівки Донецької області.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.