Росіяни провели ротацію медиків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

У Запорізьку область окупанти завезли нових медиків з Росії через дефіцит медичного персоналу на тимчасового захоплених територіях.

Відтак, на тимчасово захоплених землях Запорізької області росіяни провели ротацію медиків. Зокрема в регіон завезли партію чергових медичних працівників.

Розселяють “гастарбайтерів” у захоплених в українців помешканнях та гуртожитках. За роботу на тимчасово окупованих територіях вони отримують збільшену зарплату.

“Тобто їхня поїздка – це типовий заробіток росіянина в окупованій його країною державі”, – пояснили в ЦНС.

А також зазначили, що деякі недалекоглядні російські “гастарбайтери” потім переводяться в регіон на постійну основу, таким чином окупанти міняють демографічний склад населення.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Колишній президент США Дональд Трамп під час зустрічі з донорами зробив кілька гучних заяв, зокрема сказав, що “бомбив би Москву, якби Росія вторглась в Україну”.