Росіяни використовують китайського партнера для виробництва автомобілів Citroen, – Reuters
Джерело: Reuters
Російські оператори об’єднали зусилля з китайським партнером, щоб розпочати виробництво нових версій моделей Citroen Stellantis наступного року, згідно з даними митниці та двома людьми, знайомими з цим питанням.
Виробник автомобілів Stellantis зупинив виробництво в Росії у квітні 2022 року. До вторгнення Росії в Україну завод виробляв автомобілі Peugeot, Citroen, Opel і Mitsubishi з річною потужністю 125 000 автомобілів.
Проте митні документи, отримані від постачальника даних комерційної торгівлі, свідчать про те, що у грудні минулого року російська компанія “Автомобільні технології” імпортувала щонайменше 42 комплекти автомобілів для складання моделі Citroёn C5 Aircross на калузькому заводі, який все ще належить Stellantis.
Комплекти виготовлено в Китаї китайською компанією Dongfeng Motor Group.
За словами двох співробітників різних російських автосалонів, Automotive Technologies збирала Citroёn C5 Aircross на заводі в Калузі.
- Компанія Avon зазнала критики за підтримку зв’язків з Росією, попри війну проти України. Фірма все ще набирає нових торгових агентів у країні-агресорці та продовжує виробництво на заводі в Московській області РФ.
- Одна з найбільших страхових компаній світу Uniqa продає свій бізнес у Росії і повністю виходить з російського ринку.
- Японський виробник вантажівок Isuzu Motors Ltd повністю виходить з російського ринку.
- Згідно з результатами нового опитування директорів торгових палат, лише 2% фінських експортних компаній продовжують вести бізнес в Росії.
93-річний американець та ветеран армії США Вітаутас Пачкаускас підтримує Україну і з початку війни вже 130 разів виходив на проукраїнські акції.
Лідер фракції “Євросолідарність” Петро Порошенко привіз в Миколаїв партію обладнання для моніторингового центру “Ай-Петрі СВ”, однак “за вказівкою згори” його не впустили на обʼєкт.
Речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук розповіла, що ДБР вивчає список “ухилянтів”, який знайшли під час обшуків у кабінеті керівниці Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяни Крупи.
Станом на 16:00 суботи, 5 жовтня, від початку доби по всій лінії фронту зафіксували 67 бойових зіткнень. Найгарячішим залишається Покровський напрямок.
Цього тижня три українські атомні станції уклали угоди на зведення захисних споруд. Попри те, що Хмельницька — це найменша АЕС в Україні (має в експлуатації 2 енергоблоки), витрати на її захист сягнуть 1,7 мільярда гривень. Це найбільша сума серед усіх станцій.