Росіяни вивели у Чорне море додатковий ракетоносій: рівень загрози – надзвичайно високий

Джерело: ОК Південь

Станом на 12 лютого російські війська збільшили кількість ракетоносіїв у Чорному морі.

Так, зауважується, що до двох ворожих фрегатів додався один малий ракетний корабель.

То ж наразі сумарний залп “Калібрів” може сягати 24 ракет.

Рівень ракетної загрози – надзвичайно високий! Будьте уважні до сигналів повітряної тривоги, реагуйте оперативно, – закликали у повідомленні.

Зауважимо, в Україні триває 719-та доба повномасштабного вторгнення РФ, За цей час, станом на 11 лютого, українські захисники знищили більш як 395 тисяч російських загарбників.

Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 2 районах зосередження особового складу, 2 пунктах управління, артилерійському засобу, 2 складах боєприпасів противника.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.