Росіяни завдяки Керченському мосту вивозять крадені корисні копалини з України – розвідка

Джерело: Міністерство оборони Великобританії в Х (Twitter).

Росіяни використовують Керченський міст, аби вивозити з окупованих територій України вкрадені корисні копалини. Британська розвідка вважає, що для РФ копалини є не тільки майже напевно затребуваними, а ще й потенційними цілями для знищення економіки України.

Росіяни переслідують ідею позбавити Україну доступу до власних копалин, а також зруйнувати інфраструктуру. На території держави є поклади залізняка, вугілля, титану, урану, марганцю, золота та літію.

Транспортні мережі, які покращує РФ, потрібні не тільки для посилення війська, а й задля більшого і швидшого видобування українських корисних копалин.

Наприклад, гауляйтер окупованої частини Запорізької області казав про продовження модернізації та будівництва автомобільних і залізничних транспортних зв’язків з Росією. Вони потрібні для експорту зерна та корисних копалин, а не тільки для потреб ЗС РФ.

На південь від Дніпрорудного в Запорізькій області Росія продовжує видобувати корисні копалини та транспортує їх залізницею. Потяги проходять через Крим і Керченський міст до Росії. Ця діяльність є небезпечною, оскільки поїзди проходять через території, де активно діють українські партизани, які вже брали на себе відповідальність за напади, зазначили в міністерстві оборони Великої Британії.

У ніч проти 25 листопада російські війська на човнах здійснили висадку через річку Оскіл південніше Новомлинська на Харківщині.

У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.

У Білому домі нещодавно розглядали можливість публічного заклику до офіційного запрошення України до НАТО, проте вирішили поки що цього не робити.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22.00 24 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 198 бойових зіткнень.

Литва забезпечить фінансування виробництва українських далекобійних безпілотників. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали у Вільнюсі між міністром оборони Рустемом Умєровим та міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом.