Росіяни знову вдарили по ТЕС у прифронтовому районі

Джерело: компанія “ДТЕК Енерго”

Внаслідок обстрілів з боку російських сил на одній з прифронтових теплоелектростанцій пошкоджено обладнання. Атака сталася 17 січня.

Прифронтова теплоелектростанція ДТЕК Енерго вже не вперше була атакована. Цього разу вдалося уникнути жертв серед працівників. Однак внаслідок атаки було пошкоджено обладнання підприємства.

Зазначається, що останнім часом російські сили атакують вказану теплоелектростанцію практично щодня, зокрема і вночі. Протягом першої половини опалювального сезону цей об’єкт вже зазнав майже 30 атак.

Зазначимо, що минулого дня ЗС РФ теж атакували ТЕС на Донеччині. . Попри це, ТЕС перебувала в робочому стані, і електростанція працювала за звичайним режимом. Того ж дня ще сталася пожежа в обладнанні однієї з прифронтових ТЕС. В обох випадках не було постраждалих.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.