Рустем Умєров закликав виробників озброєння до посилення співпраці за «чіткими правилами»

Зображення: Міноборони

Джерело: Міноборони

Міністр оборони України Рустем Умєров під час наради, проведеної разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним закликав українських виробників озброєння до посилення співпраці за чіткими, зрозумілими правилами.

“Наш спільний пріоритет із міністром стратегічної промисловості Олександром Камишіним – забезпечення Збройних сил України озброєнням українського виробництва. Наша мета – локалізувати якомога більше виробництв в Україні. Це питання нашої національної безпеки”, – сказав Рустем Умєров.

За словами Олександра Камишіна, є суттєве зростання спроможності вітчизняного ОПК. Цього року – втричі проти минулого. Наступного року, за прогнозами міністра з питань стратегічних галузей промисловості, це буде зростання в шість разів до 2023 року.

“Все, що можемо, ми виробляємо всередині країни. Це чітке завдання від президента України Володимира Зеленського та наша спільна позиція з міністром оборони Рустемом Умєровим”, – зазначив Олександр Камишін.

Участь у зустрічі брали представники тридцяти українських компаній-виробників зброї та військової техніки.

“Дамо озброєння солдату на передовій і одночасно робочі місця його рідним в тилу”, – наголосив міністр оборони.

Зокрема, Рустем Умєров закликав до спільного вироблення зрозумілих, спрощених процедур співпраці оборонних компаній із Міністерством оборони: “Схеми” і “договорянки” у минулому – будуть зрозумілі контракти із надійними компаніями. Я готовий до співпраці, давайте зустрічатись регулярно, подавайте ваші пропозиції”.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.