Сахара пішла під воду: пустелю накрили потужні зливи

Джерело: Channel4News

Пустелю Сахару накрили дощі, вода затопила пустельні райони Північної Африки. Постраждало невелике село Мерзуга на південному сході Марокко. Місцеві не бачили такої кількості опадів щонайменше 30 років.

Традиційно у пустелях випадає найменше опадів: середня кількість опадів у Сахарі становить приблизно 45 літрів на квадратний метр на рік. Тоді як напочатку вересня у деяких районах Сахари випало 99 літрів опадів на квадратний метр.

Такої кількості опадів за такий короткий проміжок часу ми не бачили від 30 до 50 років, – зауважив Хуссін Юабеб з Головного метеорологічного управління Марокко.

До цього у Марокко тривала посуха. Нині ж фахівці прогнозують, що опади поповнять запаси підземних вод.

Раніше повідомляли, що Південно-Африканська Республіка 21 вересня опинилася під сильним снігопадом, місцями снігові замети сягають висоти двох метрів.

За даними видання, через сильний снігопад у Південній Африці довелося закрити дороги. Особливо постраждала траса N3 між Йоганнесбургом і Дурбаном, де служби екстреної допомоги намагалися дістатися до людей, які застрягли на закритих ділянках дороги.

Снігопад спричинив значні транспортні проблеми. Зазначається, що опівдні місцеві жителі залишалися заблокованими у своїх автомобілях після ночі на дорозі.

Очікується погіршення погодних умов, а в окремих районах країни діє помаранчеве попередження.

Джерело: Eurogamer  Оглядач ігрового порталу Eurogamer Брендан Колдвелл заявив, що українська гра “S.T.A.L.K.E.R. 2” демонструє…

Росія використовує північнокорейських солдатів і зброю з Ірану, а це означає, що Третя світова війна вже почалася, заявив лідер фракції “Євросолідарність” Петро Порошенко під час Політичної асамблеї Європейської народної партії на Мальті.

Адміністрація Джо Байдена активно посилює військову підтримку України напередодні інавгурації Дональда Трампа, що може зміцнити позиції новообраного президента США у переговорах щодо закінчення війни.

Королівські родини різних країн традиційно володіють багатствами, розміри яких вражають. Від палаців з сотнями кімнат до розкішних автопарків і ювелірних прикрас, їхні витрати сягають небачених масштабів.

Американський мільярдер Ілон Маск давно обіцяв, що протягом наступних тридцяти років людство може заселити Марс. Утім Біолог Келлі та художник Зак Вайнерсміти у книзі “Місто на Марсі: чи можемо ми заселити космос, чи маємо ми заселити космос, і чи справді ми продумали це?” зібрали кілька аргументів проти.