Серена Вільямс «обрізала» на спільному знімку білоруську тенісистку Соболенко

Джерело: Серена Вільямс/Instagram

Американська професійна тенісистка Серена Вільямс видалила зі спільної фотографії першу ракетку світу Аріну Соболенко, яка представляє Білорусь.

Відомо, що напередодні Серена завітала на відкриття ресторану в Маямі, на якому була присутня велика кількість зірок спорту та шоу-бізнесу, і опублікувала на своїй сторінці в Instagram світлину з цього заходу. На знімку Вільямс стоїть поряд із данською тенісисткою Каролін Возняцкі та підприємцем Девідом Грутманом.

Скриншот з Instagram

Своєю чергою, користувачі соцмережі звернули увагу на те, що на фото Вільямс “обрізала” Аріну Соболенко, що стояла скраю. Натомість білоруська тенісистка на своїй сторінці в Instagram опублікувала повну версію фотографії, відмітивши Серену.

Скриншот з Instagram

Варто зауважити, що ні Серена Вільямс, ні Аріна Соболенко ніяк не прокоментували цю ситуацію.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.