Ще й виплатять ₴591 000: суд поновив на посаді підозрюваного у хабарництві голову облради

Джерело: Суспільне Тернопіль

1 серпня Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова поновив Михайла Головка на посаді голови Тернопільської обласної ради та присудив виплатити йому 591 000 гривень компенсації за час вимушеного прогулу.

Він зможе прокоментувати ситуацію після повернення зі Львова до Тернополя.

Джерело: Суспільне Тернопіль

Прессекретар Тернопільської обласної ради Роман Яворський підтвердив, що результати суду їм відомі, але облрада чекає повного тексту рішення.

“Поки немає офіційного рішення суду, коментувати поновлення Михайла Головка на посаді голови Тернопільської обласної ради не будуть”, – додав він.

26 червня 2023 року голові Тернопільської обласної ради та двом його заступникам повідомили про підозру в отриманні хабаря у розмірі 2,4 млн грн. Їх затримали “на гарячому” того ж дня. 28 червня Головка взяли під варту на 60 діб з можливістю внесення застави 805 тисяч грн.

Він вийшов на волю 29 червня після внесення застави і повернувся на роботу 3 липня. Однак у жовтні депутати проголосували за його звільнення.

  • Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко повідомив, що парламент зареєстрував новий законопроєкт (реєстр. №11443), що має на меті посилити боротьбу з підкупом у міжнародних ділових операціях.
  • Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виділило для проведення стандартного опитування щодо корупції в Україні понад 1,7 мільйона гривень.
  • В Європейському Союзі погодили створення Ревізійної ради Українського фонду, метою якої є контроль за фінансуванням з боку блоку для запобігання проявів корупції та шахрайства.
  • СБУ спільно з НАБУ викрили на корупції мера одного із міст на Закарпатті та його спільників, які, зловживаючи службовим становищем, намагались продати земельну ділянку у центрі міста площею понад 3 га за зниженою ціною.
  • Міністр оборони України Рустем Умєров на щорічних загальних зборах Європейської бізнес-асоціації заявив, що під час війни ставиться до корупції як до тероризму.

За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.

Президент Володимир Зеленський, після доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, заявив, що так зване “великоднє перемир’я” Росії не поширюється на Курську та Бєлгородську області РФ, а також що обстріли на деяких інших фронтових напрямках не припинилися.

Увечері 19 квітня, після того, як Путін оголосив про так зване “великоднє перемир’я”, російські війська обстріляли кілька населених пунктів Херсонської області.

Після трьох років полону мати й син, Маргарита та Руслан Виноград, несподівано зустрілися під час сьогоднішнього обміну полоненими.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 107 бойових зіткнень.