Щонайменше 22 особи загинули в Ізраїлі внаслідок ракетних обстрілів бойовиків ХАМАС

Джерело: Times of Israel

Служба екстреної допомоги Magen David Adom повідомила, що щонайменше 22 людини були вбиті з початку масової атаки терористичної групи ХАМАС.

Терористичні осередки з групи Газа проникли в низку громад на півдні Ізраїля.

Крім того, тисячі ракет були випущені по центру та на півдні країни. Атака триває приблизно з 6:30.

Очікується, що кількість загиблих зросте.

Що передувало?

Вранці 7 жовтня бойовики ХАМАС з території Сектора Гази завдали ракетного обстрілу по Ізраїлю. Опісля декілька бойовиків проникли на території Ізраїлю.

Достеменно відомо, що унаслідок ракетного обстрілу загинула 60-річна жінка. ще 15 осіб зазнали поранень.

У міноборони Ізраїлю оголосили надзвичайну ситуацію в радіусі 80 кілометрів від сектора Гази. “Особлива ситуація” дозволяє командуванню тилу військових обмежувати скупчення та закривати райони. Територія включає великі міста Тель-Авів і Беер-Шева.

Також повідомляється, що є кілька втрат після того, як терористи ХАМАС проникли в південне місто Сдерот. Скільки терористів проникло в країну, невідомо. Зіткнення тривають.

За останніми даними, унаслідок масованих ракетних обстрілів з сектора Гази в Ізраїлі поранень зазнали близько 300 осіб.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху виступив з заявою щодо вторгнення бойовиків ХАМАСу у його країну. За його словами, Ізраїль у стані війни.

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) розпочала другий день своїх військових навчань навколо Тайваню. Сьогодні НВАК відпрацьовує операції з “захоплення влади”, що, за даними Китаю, є “покаранням за сепаратистські дії Тайваню після інавгурації президента острова”.

У Великій Британії арештували 64-річного місцевого мешканця, якого підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами.

За повідомленням ЗМІ президент США Джо Байден, наймовірніше, пропустить український Саміт миру у Швейцарії через свою передвиборчу кампанію.

В Україні триває 821-ша доба повномасштабної війни. За цей час втрати армії РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 498 тисяч осіб.

24 травня відзначають Європейський день парків, Всесвітній день обізнаності про шизофренію та День тіари. Християни сьогодні вшановують преподобного Симеона Стовпника.